فرایند طراحی


با اصول و استاندارد های طراحی یک وب سایت ایده آل آشنا شوید..

مرحله اول

نیاز سنجی و جمع آوری اطلاعات

در مرحله نخست، شما به یک مشاور خوب و مطمئن نیاز دارید. تیم متخصص زرافه در این مرحله اطلاعات مورد نیاز در مورد کسب و کار شما را جمع آوری کرده و با طرح پرسش هایی، شما را برای داشتن وب سایتی ایده آل یاری می نماید.

zarrafeh-process
1
zarrafeh-process

مرحله دوم

طراحی گرافیک و ایده پردازی

پس از جمع آوری اطلاعات مورد نیاز و تشخیص صحیح اینکه چه نوع وب سایتی و با چه ویژگی هایی مناسب کسب و کار شماست، متخصصین زرافه در زمینه طراحی و گرافیک، نسبت به ایده پردازی و پیاده سازی طرحی استاندارد و اختصاصی برای وب سایت شما، اقدامات لازم را صورت خواهند داد.

2

مرحله سوم

اجرا و پیاده سازی

در مرحله بعد، تیم زرافه اقدام به اجرا و پیاده سازی طرح گرافیکی و تبدیل طرح به کد را صورت خواهد داد. پس از تکمیل پیاده سازی قالب اصلی وب سایت، پنل مدیریتی متناسب با امکانات و ویژگی های وب سایت شما، جهت مدیریت و بروزرسانی محتوا، اجرا و پیاده سازی خواهد شد.

zarrafeh-process
3
zarrafeh-process

مرحله چهارم

تکمیل پیاده سازی و ورود محتوا

در مرحله چهارم، کدنویسی و پیاده سازی وب سایت به پایان رسیده و نوبت به ورود محتوای اولیه می رسد. با توجه به اینکه هر وب سایت پنل مدیریتی اختصاصی و حرفه ای مختص خود را دارد، تیم زرافه نسبت به تحویل پنل مدیریتی به مشتری اقدام کرده و مشتری قادر خواهد بود تا اطلاعات و محتوای اولیه وب سایت خود را بروزرسانی نماید.

4

مرحله پنجم

تحویل و پشتیبانی پروژه

در نهایت، وب سایت شما تکمیل شده و آماده رونمایی می باشد.
کلیه وب سایت های اجرا و پیاده سازی شده توسط تیم زرافه، شامل پشتیبانی و رفع خطا بصورت مادام العمر خواهند بود. همچنین با توجه به اینکه زرافه از هیچگونه قالب های آماده استفاده نمی کند، این تعهد را به مشتریان خود می دهد که در هر زمان، هیچگونه محددیتی جهت ارتقاء و بروزرسانی وب سایت شما وجود نخواهد داشت.

zarrafeh-process
5
CopyRight 2018 Zarrafeh.net ©
.All rights reserved