بلاگ


چگونه عنوان مقاله را سئو کنیم؟

بلاگ چگونه عنوان مقاله را سئو کنیم؟

0 85 ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ چگونه عنوان مقاله را سئو کنیم؟

دو چیزی که وقتی یک موتور جستجو به یکی از مقاله های وب سایت ما سر میزند، مشخص می کند

1-     در مورد چه چیزی است؟

2-     چقدر خوب است؟

با استفاده از کلمات کلیدی و درست استفاده کردن از تگ <h> می توان به موتورهای جستجو بفهمانیم که مطلب در مورد چیست و چقدر خوب است. هر چه نحوه نگارش و طبقه بندی مطالب در سایتمان به درستی انجام شده باشد، در بهبود سئو سایت تاثیر بیشتری دارد.

نحوه سئو کردن عنوان یک مقاله

 همان طور که می دانیم، داشتن عنوان در محتوای یک صفحه وب ضروری است. عنوان یک محتوا را با تگ های <h1><h2><h3><h4><h5><h6> مشخص می کنیم. استفاده از تگ های <h1>تا<h6>  فقط برای بزرگتر و پررنگ تر کردن عنوان محتوا نیست.


 هدف های استفاده از تگ <hx>

1-     طبقه بندی مطالب سایت به منظور داشتن سایتی کاربر پسند.

2-     مطلع کردن کاربر از محتوای پاراگراف و همچنین کمک به درک محتوا برای کاربر.

3-     نشان دادن بخش مهمی از محتوا به موتورهای جستجو. چون موتورهای جستجو به عنوان ها اهمیت بیشتری نسبت به بقیه محتوا می دهند، داشتن عنوان خیلی مهم است، و برای داشتن یک مقاله سئو شده باید از کلمات کلیدی در عنوان مقاله استفاده کنیم.

یکی از فاکتورهایی که بر سئو سایت اثر دارد ماندن کاربران در سایت است، هرچه سایت ما دارای مطالب مفید و طبقه بندی شده باشد باعث می شود کاربر وقت بیشتری را در سایت ما بماند و گوگل رتبه بهتری به سایت می دهد، و برای اینکه موتورهای جستجو سایت ما را  در سرچ کلمات کلیدی مربوطه به کاربران نشان دهند، مستلزم درست استفاده کردن از تگ <hx>  و کلمات کلیدی در عنوان است.

نحوه استفاده درست از تگ <hx>

در بین تگ های <hx> تگ H1 مهم ترین تگ است، بنابراین استفاده از تگ <h1> ضروری است. البته در استفاده از آن نباید زیاده روی کرد. در هر صفحه وب کافی است یک بار از این تگ استفاده کنیم و لازم نیست چندبار از این تگ استفاده شود. وهمچنین سلسه مراتب تگ <h>  باید رعایت شود، به این صورت که عنوان اصلی <h1> زیر عنوان، تگ <h2> زیر عنوان زیرعنوان قبل تگ <h3> و ...


کلمات کلیدی : نحوه سئو کردن عنوان یک مقاله , هدف های استفاده از تگ <hx> , نحوه استفاده درست از تگ <hx> , چگونه عنوان مقاله را سئو کنیم؟ ,

[ نظرات بازدید کنندگان ]

با ارسال نظرات خود در مورد مطالب وب سایت، ما را در بهبود کیفیت مطالب یاری نمایید.

هنوز هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نظر را ارسال کنید.
CopyRight 2018 Zarrafeh.net ©
.All rights reserved