بلاگ


چرا داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری الزامیست ؟

بلاگ چرا داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری الزامیست ؟

0 186 ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ چرا داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری الزامیست ؟

با داشتن یک وب سایت، همواره می توانید در دسترس مخاطبان و مشتریان بالقوه و بالفعل خود باشید. اما چگونه یک وب سایت می تواند در عدم حضور شما، نیاز های مخاطبان را فراهم سازد؟

1. همیشه در دسترس باشید : مخاطبان شما در تمامی ساعات شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل، میتوانند به راحتی به وب سایت شما دسترسی داشته باشند. به عبارتی، زمان هایی که شما در فروشگاه و دفتر کار خود حضور ندارید، از طریق وب سایت خود کاملا در دسترس مشتریان خود خواهید بود. به این ترتیب آن ها می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون اینکه به خود زحمت این را بدهند تا به محل کسب و کار شما مراجعه کنند، با خدمات و محصولات شما آشنا شوند، نمونه کار ها و کاتالوگ محصولات شما را ببینند، از آخرین اخبار مجموعه شما با خبر شوند و در نهایت اطلاعات تماس شما را از سایت برداشته و با شما برای سفارشات خود ارتباط برقرار کنند. این تنها بخشی از خدمات شما از طریق وب سایت می باشد!

2. محدودیت مکانی را از میان بردارید : ارائه خدمات و محصولات خود را به محله و شهر خود محدود نکنید. شما می توانید براحتی محدوده کسب و کار خود را گسترش دهید و در سطح کشور و یا حتی جهان فعالیت داشته باشید. به این صورت که هر شخص تنها با وارد کردن آدرس وب سایت ما در مرورگر خود، از کیلومتر ها دورتر به شما دسترسی پیدا کرده و با شما و خدماتتان آشنا شود.

3. کسب و کار خود را گسترش دهید : تابحال به گسترش خدمات خود فکر کرده اید ؟ شما در وب سایت خود به سادگی می توانید خدماتی که ارایه می دهید را افزایش و یا حتی خدمات فعلی خود را بصورت آنلاین به مشتریان خود ارائه دهید.

4. به کسب و کار خود اعتباردهید : امروزه اکثر کسب و کارهای کوچک و بزرگ، داشتن وب سایت را همانند داشتن کارت ویزیت فروشگاه و یا شرکت خود می دانند. از این رو رقابت در میان کسب و کار ها بسیار نزدیک شده و داشتن یک وب سایت حرفه ای، به عنوان اعتبار کسب و کار شما در میان رقبا به حساب می آید.

5. رابطه خودتان را با مخاطبان خود نزدیک تر کنید : هنگامی که شما به طور مداوم وب سایت خود را بروزرسانی می کنید، مشتریان شما برای کسب اطلاعات جدید از محصولات و خدمات شما و یا استفاده از مطالب آموزشی، به طور مداوم به وب سایت شما سر می زنند. این علاوه بر اینکه باعث افزایش رتبه وب سایت شما در موتور های جستجو می شود، دلیلی خواهد شد بر استحکام رابطه شما با مشتریانتان. چه بسا اگر شما اقدام به راه اندازی یک کلوب اینترنتی برای کسب و کار خود کنید، تاثیر این عمل را بطور چشم گیری در روابط خود با مشتریان و همچنین افزایش فروش خود خواهید دید.

این تنها بخشی از مزیت های داشتن یک وب سایت است...

پس همین حالا نسبت به داشتن یک وب سایت حرفه ای اقدام کنید...

کلمات کلیدی : طراحی وب سایت , طراحی سایت , طراحی وب , گروه طراحی و توسعه وب زرافه ,

[ نظرات بازدید کنندگان ]

با ارسال نظرات خود در مورد مطالب وب سایت، ما را در بهبود کیفیت مطالب یاری نمایید.

هنوز هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نظر را ارسال کنید.
CopyRight 2018 Zarrafeh.net ©
.All rights reserved