بلاگ


بررسی 4 مورد از عمده ترین نقاط قوت در مقابل نقاط ضعف وردپرس

بلاگ بررسی 4 مورد از عمده ترین نقاط قوت در مقابل نقاط ضعف وردپرس

0 117 ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ بررسی 4 مورد از عمده ترین نقاط قوت در مقابل نقاط ضعف وردپرس

اگر قصد ایجاد یک وب سایت را دارید، احتمالا با انواع راه های ایجاد وب سایت آشنا هستید و یا تابحال پیشنهاد بسیاری در مورد کار با وردپرس به شما شده است. این در حالی است که وردپرس یک سیستم متن باز (Open Source) رایگان است و مسلما دارای نقاط قوت و ضعف بسیاری می باشد.

در این مقاله به بررسی عمده ترین نقاط قوت و ضعف این سیستم مدیریت محتوا میپردازیم:


1. رایگان و متن باز، اما امنیت پایین و در معرض خطر!

در حال حاضر وردپرس، محبوب ترین و پرکاربردترین سیستم مدیریت محتوای رایگان به حساب می آید. همچنین همان طور که گفته شد، وردپرس یک سیستم متن باز می باشد. بنابراین همین دو عامل کافیست که وب سایت وردپرسی خود را در معرض خطر بدانید! همان طور که دسترسی به فایل های وردپرس برای شما بصورت رایگان و راحت است، برای هکر ها و خراب کار های وب نیز اینگونه است!
2. افزونه های رایگان، اما کاهش چند برابری امنیت!

افزونه ها و ماژول های متعددی برای این سیستم مدیریت محتوا وجود دارد و روز به روز یه تعداد این افزونه ها افزوده می شود. اما اگر شما یک فرد ناشی در کار با این افزونه ها باشید، با نصب یک افزونه مخرب می توانید امنیت کل وب سایت خود را به خطر بیندازید!
3. ناحیه مدیریتی کامل، اما سرعت پایین!

یکی از مزیت های وردپرس ناحیه مدیریتی کامل آن می باشد. شما می توانید بر روی کلیه بخش های وب سایت خود مدیریت داشته باشید. اما این در حالی است که با وجود این امکانات، وب سایت شما با کاهش سرعت شدید مواجه خواهد شد! چرا که به جرات می توان گفت بیش از 50 درصد امکانات پیش بینی شده در ناحیه مدیریت وردپرس هرگز مورد استفاده شما قرار نخواهد گرفت.
4.  افزونه های متنوع، اما محدودیت در ایجاد سایت های با امکانات سفارشی

همانطور که می دانید افزونه های بسیاری در جهت کاربردهای مختلف برای وردپرس موجود می باشد. برخی از این افزونه ها بصورت رایگان و بسیاری به صورت پولی در اختیار شما قرار داده شده اند.

اما همچنان شما در محدودیت های این افزونه ها قرار خواهید داشت و هرگز نمی توانید وب سایتی با امکانات سفارشی زیاد داشته باشید، مگر اینکه خودتان دست بکار ایجاد آن ها شوید و یا با هزینه های هنگفت، این افزونه ها را برای وب سایت خود سفارش دهید.

کلمات کلیدی : سیستم مدیریت محتوا , وب سایت وردپرس , بررسی 4 نقطه قوت در مقابل نقطه ضعف وردپرس , بررسی مزایا و معایب وردپرس , معایب سیستم های مدیریت محتوا ,

[ نظرات بازدید کنندگان ]

با ارسال نظرات خود در مورد مطالب وب سایت، ما را در بهبود کیفیت مطالب یاری نمایید.

هنوز هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نظر را ارسال کنید.
CopyRight 2018 Zarrafeh.net ©
.All rights reserved