بلاگ


آشنایی با سئو کلاه سیاه، سفید و خاکستری

بلاگ آشنایی با سئو کلاه سیاه، سفید و خاکستری

0 46 ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ آشنایی با سئو کلاه سیاه، سفید و خاکستری

همانطور که می دانید سئو، روش ارتقا وب سایت در موتورهای جستجو است. اکثر شرکت های کوچک و بزرگ برای رونق کسب و کار خود و محبوب شدن بین مشتری هایشان از سئو استفاده می کنند.

در زیر با 3 نوع مختلف از تکنیک ها و شیوه های SEO آشنا می شوید.

سئو کلاه سفید

این یکی از بهترین تکنیک های سئو است. با استفاده از این روش برای بهبود رتبه بندی وب سایت، شما همیشه توسط موتورهای جستجو محبوب هستید. مواردی که باعث سئو کلاه سفید می شود عبارتند از: توسعه محتوا با کیفیت بالا، بک لینک گرفتن از سایت های همکار، بهینه سازی سرعت لود وب سایت و بازاریابی دستی. هنگامی که این روش SEO را انتخاب می کنید، می توانید رشد تدریجی و در عین حال ثابت و پایدار خود را در رتبه بندی ببینید.

 

سئو کلاه سیاه

نوع دیگر از  تکنیک بهینه سازی سایت برای  جستجوگرها است، که از ضعف های مختلف در الگوریتم های موتورهای جستجو بهره می گیرد تا رتبه بندی سایت را بالا ببرد. سطح سلامت این تکنیک سئو خیلی پایین است. موارد سئو کلاه سیاه عبارتند از: استفاده از کلمه های کلیدی، اسپم لینک، متن پنهان، پیوند پنهان، پنهان سازی و خرید بک لینک. هنگامی که این روش را انتخاب می کنید، می توانید رشد پیش بینی نشده، سریع اما کوتاه مدت در رتبه بندی را انتظار داشته باشید. ولی با باهوش تر شدن موتورهای جستجو به زودی سایت هایی که با سئو کلاه سیاه به رتبه بالا رسیده اند پنالتی می شوند.


 سئو کلاه خاکستری

این تکنیک نه به طور کامل سیاه است نه سفید. یعنی از هر دو تکنیک سئو کلا سیاه و سئو کلاه سفید استفاده می شود. که این نتیجه بی حوصلگی یا فشار مشتری به شرکت بهینه سازی سایت است، که برای دیدن سریعتر نتیجه از هر دو تکنیک با هم استفاده می شود.

اکنون که تکنیک ها و روش های سئو را شناختید، باید تصمیم بگیرید که کدام تکنیک سئو بهتر است انتخاب کنید.

کلمات کلیدی : سئو کلاه خاکستری , سئو کلاه سیاه , سئو کلاه سفید , 3 نوع مختلف از تکنیک ها و شیوه های SEO , [object Object] ,

[ نظرات بازدید کنندگان ]

با ارسال نظرات خود در مورد مطالب وب سایت، ما را در بهبود کیفیت مطالب یاری نمایید.

هنوز هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نظر را ارسال کنید.
CopyRight 2018 Zarrafeh.net ©
.All rights reserved